Kup w przeciągu: 

15

[11.07]

a rozpoczniemy realizację zamówienia jeszcze dziś

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Realizację zamówienia rozpoczniemy jutro.

Wersje językowe
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wiatrowo - solarne generatory energii

Elektrownia wiatrowo-słoneczna KALIX zaprojektowana jako autonomiczne źródło energii elektrycznej off-grid z bankiem energii o pojemności akumulatorów 7200Wh do zasilania urządzeń generujących wysokie obciążenie, nawet do 3000W. Jednocześnie możemy zasilać kilka urządzeń, jest to prawdziwa własna elektrownia zapewniająca dostęp do energii przez długi czas również w porze nocnej. Starannie zaprojektowana budowa urządzenia i zastosowanie wysokiej jakości komponentów gwarantuje bezpieczne i wydajne zasilanie podłączonych urządzeń. Agregaty KALIX generują wysokiej jakości energię elektryczną, która z powodzeniem może zasilać najbardziej wymagające elektroniczne urządzenia.

Pojęcie jakości energii elektrycznej odnosi się do zgodności dostarczanego napięcia z modelem ideału, który opisuje sinusoidalną krzywą napięcia o częstotliwości znamionowej oraz wartości skutecznej odpowiadającej napięciu znamionowemu. Dlatego coraz większego znaczenia nabiera możliwość stosowania autonomicznych źródeł energii elektrycznej marki KALIX.

Mobilne stacje zasilania oraz terenowe elektrownie solarne to nasza specjalność. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych urządzeń. 

 

Wiatrowo solarne generatory energii

Elektrownia wiatrowo słoneczna, magazyn energii KALIX

Elektrownia wiatrowo słoneczna, magazyn energii KALIX
Elektrownia wiatrowo słoneczna, magazyn energii KALIX

Moja Elektrownia Wiatrowa (MEW) - dofinansowanie do 5 tysięcy złotych za 1 kW

Dotacja NFOŚiGW przewiduje refundację do 50 proc. kosztów kwalifikowanych poniesionych na inwestycję do kwoty 47 tys. zł dofinansowania na zakup i montaż mikroinstalacji wiatrowej z magazynem energii. Pierwszy nabór wniosków potrwa od 17 czerwca 2024 r. do 16 czerwca 2025 r. (lub do wyczerpania alokacji środków). Dofinansowanie zakupu i montażu przydomowej siłowni wiatrowej albo przydomowej siłowni wiatrowej wraz z magazynem energii elektrycznej przyczyni się do wzrostu udziału OZE w finalnym zużyciu energii. Dotacje wyniosą do 30 tys. zł na jedną mikroinstalację wiatrową oraz do 17 tys. zł na magazyn energii elektrycznej.

Zainstalowana moc elektryczna siłowni wiatrowej może wynosić od 1 kW do 20 kW, przy czym program zakłada dofinansowanie nie więcej niż 5 tys. zł/1 kW. Dofinansowanie będzie udzielane do magazynu energii o pojemności minimalnej 2 kWh i wyniesie nie więcej niż 6 tys. zł/1 kWh. W ramach programu „Moja elektrownia wiatrowa” wysokość konstrukcji małej turbiny wiatrowej nie może przekroczyć 30 m. Finansowanie programu „Moja Elektrownia Wiatrowa” pochodzi z Funduszu Modernizacyjnego (FM).

 

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 21 dni

Cena:

34 500,00 zł

szt.

Turbina wiatrowa elektrownia z uchylnym masztem KALIX

Turbina wiatrowa elektrownia z uchylnym masztem KALIX
Turbina wiatrowa elektrownia z uchylnym masztem KALIX

Program "Moja Elektrownia Wiatrowa" - 400 mln zł na nowy program mikroinstalacji wiatrowej

Ministerstwo Klimatu i Środowiska wraz z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) poszerzają ofertę wsparcia dla prosumentów. 17 czerwca 2024 r. rusza nabór w nowym programie „Moja Elektrownia Wiatrowa”, z którego osoby indywidualne będą mogły uzyskać do 47 tys. zł dofinansowania na zakup i montaż mikroinstalacji wiatrowej z magazynem energii.

Z programu „Moja Elektrownia Wiatrowa” (MEW) będą mogli skorzystać właściciele i współwłaściciele domów jednorodzinnych, którzy zrealizowali inwestycje w przydomowe elektrownie wiatrowe i magazyny energii elektrycznej po 30.06.2023 r. Dotacje wyniosą do 30 tys. zł na jedną mikroinstalację wiatrową.

Zainstalowana moc elektryczna siłowni wiatrowej może wynosić od 1 kW do 20 kW, przy czym program zakłada dofinansowanie nie więcej niż 5 tys. zł/1 kW. Dofinansowanie będzie udzielane do magazynu energii o pojemności minimalnej 2 kWh i wyniesie nie więcej niż 6 tys. zł/1 kWh. W ramach programu „Moja elektrownia wiatrowa” wysokość konstrukcji małej turbiny wiatrowej nie może przekroczyć 30 m.  Finansowanie programu „Moja Elektrownia Wiatrowa” pochodzi z Funduszu Modernizacyjnego (FM).

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 21 dni

Cena:

34 500,00 zł

szt.
  • nowość

Znakomitym przykładem innowacji w dziedzinie odnawialnych źródeł energii są wiatrowo - solarne generatory energii Kalix. Są to urządzenia łączące w sobie zalety energii słonecznej i wiatrowej. Zapewniają niezawodne i ekologiczne źródło zasilania. 

Klientom poszukującym maksymalnej efektywności oferujemy Elektrownię wiatrowo słoneczną z uchylnym masztem KALIX. Uchylny maszt zapewnia łatwiejszą instalację i konserwację, a także umożliwia optymalne wykorzystanie energii wiatrowej.

Osobom inwestującym w odnawialne źródła energii powinna przypaść do gustu Turbina wiatrowa elektrownia hybrydowa z uchylnym masztem KALIX, jeśli chcą maksymalizować zyski w dłuższym okresie. 

Dzięki zastosowaniu wiatrowo - solarnych generatorów energii, masz zapewniony dostęp do czystej i odnawialnej energii, a także zmniejszasz ślad węglowy i swój wpływ na środowisko. Oferujemy nowoczesne i wydajne rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl