Kup w przeciągu: 

15

[11.07]

a rozpoczniemy realizację zamówienia jeszcze dziś

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Realizację zamówienia rozpoczniemy jutro.

Wersje językowe
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Mobilne stacje zasilania z inwerterem do 3000W

Stacje zasilania KALIX to znane urządzenia polskiej produkcji. Od dłuższego czasu nasze urządzenia stosowane są z powodzeniem w sektorze usług wypoczynkowych i turystyce. Korzystają z nich osoby szukające zasilania urządzeń elektrycznych w terenie. Oferta asortymentowa jest ciągle rozwijana o kolejne modele dla klientów, którzy użytkują urządzenia wymagające większej mocy. Mobilne stacje zasilania oraz terenowe elektrownie solarne to nasza specjalność. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych urządzeń. 

Autonomiczne generatory słoneczne marki KALIX to najsilniejsze mobilne źródło bazujące na energii słonecznej. Urządzenia gwarantują dostęp do energii elektrycznej w dowolnym miejscu niezależnie od lokalizacji oraz istniejącej w danym obszarze infrastruktury energetycznej.

Off-grid to styl życia, a nasze generatory umożliwiają funkcjonowanie bez wsparcia zdalnej infrastruktury. Życie i praca poza siecią pozwala ludziom być samowystarczalnym. Zaletą naszych urządzeń jest to, że mozna z nich korzystać w odizolowanych lokalizacjach, gdzie nie można dotrzeć zwykłymi mediami. Ponadto pozwalają zmniejszyć wpływ na środowisko i koszty życia. Własna terenowa elektrownia solarna stanowi alternatywne źródło energii elektrycznej do wykonywania wszelkich zadań zależnych od dostępu do sieci, jak i spędzania wolnego czasu bez ograniczeń związanych z brakiem prądu.

W dobie pracy zdalnej osoby pracujące przy komputerze bez większych ograniczeń z radością mogą zorganizować sobie odosobnione miejsce pracy i bytowania z dala od zgiełku wykorzystując stacje zasilania KALIX.

Agregaty solarne zostały stworzone dla zespołów badawczych i grup technicznym wykonujących długotrwałe zadania z dala od terenów zurbanizowanych oraz w miejscach, gdzie agregaty prądotwórcze spalinowe nie mogą być stosowane ze względu na wysoki poziom hałasu i konieczność odprowadzania spalin.

owa, budowlana, solarny agregat prądotwórczy, autonomiczny generator energii elektrycznej, niezależne zasilanie solarne solarne

Mobilne stacje zasilania z inwerterem do 3000W

Polski zestaw zasilania solarnego OFF GRID 3600Wh KALIX KGZ3260

Polski zestaw zasilania solarnego OFF GRID 3600Wh  KALIX KGZ3260
Polski zestaw zasilania solarnego OFF GRID 3600Wh KALIX KGZ3260

Stacja zasilania KALIX to prawdziwa mobilna elektrownia solarna, która w przeciwieństwie do spalinowych agregatów prądotwórczych zapewnia całkowicie bezgłośne i bezemisyjne wytwarzanie energii elektrycznej. Ogromna moc wyjściowa 3000W i pojemność baterii 3600 Wh są w stanie zapewnić wystarczającą moc w każdej sytuacji. Cała konstrukcja zaprojektowana w sposób gwarantujący stabilność. Stacja przeszła również wiele testów jakościowych i wydajnościowych zapewniając gwarancję bezpieczeństwa. Generator posiada 5 gniazd zasilania napięciem 230V w tym dwa typu kempingowego. Generator posiada koła i wygodne uchwyty, które ułatwiają przetaczanie. Można ustawić generator dokładnie tam gdzie jest aktualnie potrzebna. Gdy do urządzenia podłączymy panele fotowoltaiczne (brak w zestawie) będziemy dysponować pradziwą elektrownią solarną.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

13 200,00 zł

szt.

Stacja zasilania magazyn energii 3000W KALIX KGZ4220

Stacja zasilania magazyn energii 3000W KALIX  KGZ4220
Stacja zasilania magazyn energii 3000W KALIX KGZ4220

Stacja zasilania KALIX wbudowanym inwerterem o mocy 3000W i ogromnym akumulatorem żelowym o pojemności 3600Wh (3.600.000mAh) to niezwykle wydajny PowerBank zaprojektowany do długotrwałego zasilania elektronicznych odbiorników wymagających napięcia o wysokich parametrach, a także elektronarzędzi, oświetlenia, komputerów i małego AGD.  Wbudowana wydajna ładowarka sieciowa pozwala naładować baterie w ciągu 5 godzin. Generatory KALIX zostały stworzone dla zespołów badawczych i grup technicznym wykonujących długotrwałe zadania z dala od terenów zurbanizowanych oraz w miejscach, gdzie agregaty prądotwórcze spalinowe nie mogą być stosowane ze względu na wysoki poziom hałasu i konieczność odprowadzania spalin.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

13 100,00 zł

szt.

Mobilne stacje zasilania z inwerterem do 3000W marki Kalix są produkowane w Polsce. Te urządzenia sprawdzają się w sektorze usług wypoczynkowych czy turystyki np. w kamperach czy na polach biwakowych.

Jeśli potrzebujesz niezależnego źródła zasilania w terenie to nasze automatyczne generatory energii słonecznej będą rozwiązaniem dla Ciebie.

Stale rozwijamy naszą ofertę, dodając kolejne modele spełniające rosnące wymagania klientów. Mobilne elektrownie Kalix gwarantują dostęp do elektryczności w każdym miejscu, niezależnie od infrastruktury energetycznej. Są idealne dla osób szukających samowystarczalności i zmniejszenia wpływu na środowisko.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl