Wersje językowe

15

[11.07]

a rozpoczniemy realizację zamówienia jeszcze dziś

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Realizację zamówienia rozpoczniemy jutro.

Kup w przeciągu: 

  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Solarne stacje zasilania, autonomiczne generatory słoneczne off-grid
Solarne stacje zasilania, autonomiczne generatory słoneczne off-grid

Generatory off-grid to system i styl życia umożliwiający funkcjonowanie bez wsparcia zdalnej infrastruktury. Życie i praca poza siecią pozwala ludziom być samowystarczalnym, co jest korzystne w odizolowanych lokalizacjach do których nie można dotrzeć zwykłymi mediami i jest atrakcyjne dla tych, którzy chcą zmniejszyć wpływ na środowisko i koszty życia. To cecha metody organizacji pracy i stylu życia, w którym funkcjonujemy bez wsparcia zdalnej infrastruktury. Własna terenowa elektrownia solarna stanowi alternatywne źródło energii elektrycznej do wykonywania wszelkich zadań zależnych od dostępu do sieci jak i spędzania wolnego czasu bez ograniczeń związanych z brakiem prądu.

W dobie pracy zdalnej osoby pracujące na komputerze bez większych ograniczeń z radością mogą zorganizować sobie odosobnione miejsce pracy i bytowania z dala od zgiełku wykorzystując stacje zasilania KALIX.

Agregaty solarne zostały stworzone dla zespołów badawczych i grup technicznym wykonujących długotrwałe zadania z dala od terenów zurbanizowanych oraz w miejscach gdzie agregaty prądotwórcze spalinowe nie mogą być stosowane ze względu na wysoki poziom hałasu i konieczność odprowadzania spalin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl