Kup w przeciągu: 

15

[11.07]

a rozpoczniemy realizację zamówienia jeszcze dziś

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Realizację zamówienia rozpoczniemy jutro.

Wersje językowe
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Mobilne stacje zasilania z inwerterem do 4000W

Stacje zasilania KALIX to znane urządzenia polskiej produkcji. Od dłuższego czasu nasze urządzenia stosowane są z powodzeniem w sektorze usług wypoczynkowych i turystyce. Korzystają z nich osoby szukające zasilania urządzeń elektrycznych w terenie. Oferta asortymentowa jest ciągle rozwijana o kolejne modele dla klientów, którzy użytkują urządzenia wymagające większej mocy. Mobilne stacje zasilania oraz terenowe elektrownie solarne to nasza specjalność. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych urządzeń. 

Autonomiczne generatory słoneczne marki KALIX to najsilniejsze mobilne źródło bazujące na energii słonecznej. Urządzenia gwarantują dostęp do energii elektrycznej w dowolnym miejscu niezależnie od lokalizacji oraz istniejącej w danym obszarze infrastruktury energetycznej.

Off-grid to styl życia, a nasze generatory umożliwiają funkcjonowanie bez wsparcia zdalnej infrastruktury. Życie i praca poza siecią pozwala ludziom być samowystarczalnym. Zaletą naszych urządzeń jest to, że mozna z nich korzystać w odizolowanych lokalizacjach, gdzie nie można dotrzeć zwykłymi mediami. Ponadto pozwalają zmniejszyć wpływ na środowisko i koszty życia. Własna terenowa elektrownia solarna stanowi alternatywne źródło energii elektrycznej do wykonywania wszelkich zadań zależnych od dostępu do sieci, jak i spędzania wolnego czasu bez ograniczeń związanych z brakiem prądu.

W dobie pracy zdalnej osoby pracujące przy komputerze bez większych ograniczeń z radością mogą zorganizować sobie odosobnione miejsce pracy i bytowania z dala od zgiełku wykorzystując stacje zasilania KALIX.

Agregaty solarne zostały stworzone dla zespołów badawczych i grup technicznym wykonujących długotrwałe zadania z dala od terenów zurbanizowanych oraz w miejscach, gdzie agregaty prądotwórcze spalinowe nie mogą być stosowane ze względu na wysoki poziom hałasu i konieczność odprowadzania spalin.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kalix24 oferuje innowacyjne mobilne stacje zasilania z inwerterem do 4000W, zapewniające niezawodne źródło energii w każdych warunkach. Polskie stacje zasilania KALIX są szeroko stosowane w różnych sektorach usług np. wypoczynkowych czy turystycznych, zapewniając zasilanie urządzeń elektrycznych w terenie.

Mobilne stacje zasilania z inwerterem do 4000W marki Kalix są produkowane w Polsce. Te urządzenia sprawdzają się w sektorze usług wypoczynkowych czy turystyki np. w kamperach czy na polach biwakowych.

Jeśli potrzebujesz niezależnego źródła zasilania w terenie to nasze automatyczne generatory energii słonecznej będą rozwiązaniem dla Ciebie. Są to najsilniejsze mobilne źródła energii bazujące na energii słonecznej, które gwarantują dostęp do prądu w dowolnym miejscu.

W odizolowanych lokalizacjach, gdzie tradycyjne agregaty prądotwórcze nie mogą być stosowane, sprawdzą się agregaty solarne Kalix. Minimalizacja emisji spalin i cisza na terenach podmiejskich była inspiracją dla projektantów naszych urządzeń. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl