Kup w przeciągu: 

15

[11.07]

a rozpoczniemy realizację zamówienia jeszcze dziś

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Realizację zamówienia rozpoczniemy jutro.

Wersje językowe
 • SSL Bezpieczne zakupy

 • 14 dni na zwrot towaru

 • Szybka wysyłka

 • Korzystne ceny

 • Sprawdzona jakość

Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do

Mobilne stacje zasilania z inwerterem do 2000W

Stacje zasilania KALIX to znane urządzenia polskiej produkcji. Od dłuższego czasu nasze urządzenia stosowane są z powodzeniem w sektorze usług wypoczynkowych i turystyce. Korzystają z nich osoby szukające zasilania urządzeń elektrycznych w terenie. Oferta asortymentowa jest ciągle rozwijana o kolejne modele dla klientów, którzy użytkują urządzenia wymagające większej mocy. Mobilne stacje zasilania oraz terenowe elektrownie solarne to nasza specjalność. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych urządzeń. 

Autonomiczne generatory słoneczne marki KALIX to najsilniejsze mobilne źródło bazujące na energii słonecznej. Urządzenia gwarantują dostęp do energii elektrycznej w dowolnym miejscu niezależnie od lokalizacji oraz istniejącej w danym obszarze infrastruktury energetycznej.

Off-grid to styl życia, a nasze generatory umożliwiają funkcjonowanie bez wsparcia zdalnej infrastruktury. Życie i praca poza siecią pozwala ludziom być samowystarczalnym. Zaletą naszych urządzeń jest to, że mozna z nich korzystać w odizolowanych lokalizacjach, gdzie nie można dotrzeć zwykłymi mediami. Ponadto pozwalają zmniejszyć wpływ na środowisko i koszty życia. Własna terenowa elektrownia solarna stanowi alternatywne źródło energii elektrycznej do wykonywania wszelkich zadań zależnych od dostępu do sieci, jak i spędzania wolnego czasu bez ograniczeń związanych z brakiem prądu.

W dobie pracy zdalnej osoby pracujące przy komputerze bez większych ograniczeń z radością mogą zorganizować sobie odosobnione miejsce pracy i bytowania z dala od zgiełku wykorzystując stacje zasilania KALIX.

Agregaty solarne zostały stworzone dla zespołów badawczych i grup technicznym wykonujących długotrwałe zadania z dala od terenów zurbanizowanych oraz w miejscach, gdzie agregaty prądotwórcze spalinowe nie mogą być stosowane ze względu na wysoki poziom hałasu i konieczność odprowadzania spalin.

Mobilne stacje zasilania z inwerterem do 2000W

Najaśnica oświetlenie terenu stacja zasilania 2000W KGZ4200

Najaśnica oświetlenie terenu stacja zasilania 2000W KGZ4200
Najaśnica oświetlenie terenu stacja zasilania 2000W KGZ4200

najaśnica, oświetlenie terenu, placu budowy, przenośny system oświetleniowy, maszt, zasilanie bateryjne, przenośna stacja zasilania, mobilny magazyn energii, PowerBank, zasilacz akumulatorowy, stacja zasilania awaryjnego

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

12 400,00 zł

szt.

Powerbank 230V 2000W KALIX KGZ4200

Powerbank 230V 2000W KALIX KGZ4200
Powerbank 230V 2000W KALIX KGZ4200

Stacja zasilania KALIX wbudowanym inwerterem o mocy 2000W i ogromnym akumulatorem żelowym o pojemności 3600Wh (3.600.000mAh) to niezwykle wydajny PowerBank zaprojektowany do długotrwałego zasilania elektronicznych odbiorników wymagających napięcia o wysokich parametrach, a także elektronarzędzi, oświetlenia, komputerów i małego AGD.  Wbudowana wydajna ładowarka sieciowa pozwala naładować baterie w ciągu 5 godzin. Generatory KALIX zostały stworzone dla zespołów badawczych i grup technicznym wykonujących długotrwałe zadania z dala od terenów zurbanizowanych oraz w miejscach, gdzie agregaty prądotwórcze spalinowe nie mogą być stosowane ze względu na wysoki poziom hałasu i konieczność odprowadzania spalin.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

12 400,00 zł

szt.

Solarna stacja zasilania 2500Wh PowerBank KALIX KGZ0250

Solarna stacja zasilania 2500Wh PowerBank KALIX KGZ0250
Solarna stacja zasilania 2500Wh PowerBank KALIX KGZ0250

Solarna stacja zasilania KALIX wbudowanym inwerterem o mocy 2000W i akumulatorem żelowym o pojemności 2560Wh (2.560.000mAh) to wydajna mobilna elektrownia solarna z wewnętrznym magazynem energii zaprojektowana do długotrwałego zasilania elektronicznych odbiorników wymagających napięcia o wysokich parametrach, a także elektronarzędzi, oświetlenia, komputerów i małego AGD. Urządzenia gwarantują dostęp do energii elektrycznej w dowolnym miejscu niezależnie od lokalizacji oraz istniejącej w danym obszarze infrastruktury energetycznej. Generatory KALIX zostały stworzone dla zespołów badawczych i grup technicznym wykonujących długotrwałe zadania z dala od terenów zurbanizowanych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

9 900,00 zł

szt.
 • nowość

Stacja zasilania magazyn energii 2000W KALIX KGZ3200

Stacja zasilania magazyn energii 2000W KALIX KGZ3200
Stacja zasilania magazyn energii 2000W KALIX KGZ3200

polski producent, serwis, najaśnica, oświetlenie terenu, placu budowy, przenośny system oświetleniowy, zasilanie bateryjne, przenośna stacja zasilania, mobilny magazyn energii, PowerBank, zasilacz akumulatorowy, stacja zasilania awaryjnego

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 10 dni

Cena:

11 750,00 zł

szt.

Kalix24.pl oferuje innowacyjne mobilne stacje zasilania z inwerterem do 2000W, zapewniające niezawodne źródło energii w każdych warunkach. Polskie stacje zasilania KALIX są szeroko stosowane w różnych sektorach usług np. wypoczynkowych czy turystycznych, zapewniając zasilanie urządzeń elektrycznych w terenie.

Ponadto energia z własnego źródła zasilania będzie posiadać wyższe parametry techniczne w stosunku do silnie obciążonej sieci energetycznej w której dochodzi do powstawania harmonicznych prądów w wyniku działania różnych urządzeń elektrycznych, takich jak falowniki, regulatory wentylatorów, świetlówki kompaktowe, lampy LED, zasilacze impulsowe, piece łukowe, spawarki, prostowniki, czy silniki szczotkowe prądu stałego. Przepływ prądów o zniekształconym kształcie fali ma istotny wpływ na funkcjonowanie różnych komponentów w sieci elektrycznej.

W dobie pracy zdalnej, nasze mobilne zasilacze są doskonałym wyborem dla osób pracujących na komputerze, którzy chcą zorganizować sobie odosobnione miejsce pracy z dala od zgiełku, korzystając z naszych niezawodnych stacji zasilania.

W miejscach wymagających cichego działania i minimalizacji emisji spalin sprawdzą się stacje zasilania KALIX. Będą pomocne w pracy zespołów terenowych działających w odizolowanych lokalizacjach, gdzie tradycyjne agregaty prądotwórcze nie mogą być stosowane. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl